Realizace projektu „Požární sport SDH Brušperk – pořízení vybavení na zabezpečení družstev mužů, žen a mladých hasičů“ v rámci dotačního programu na podporu sborů dobrovolných hasičů v roce 2021

14.07.2021

V dubnu 2019 jsme požádali také o dotaci na realizaci projektu s názvem "Požární sport SDH Brušperk - vozík pro převoz výzbroje" v rámci Programu na podporu dobrovolných hasičů v roce 2019 vyhlášenou Moravskoslezským krajem.

Zastupitelstvo Moravskoslezského kraje dne 13.6.2019 svým usnesením 12/1382 rozhodlo o poskytnutí dotace našemu sboru ve výši 89,47% celkově skutečně vynaložených uznatelných nákladů na realizaci tohoto projektu, který je zaměřený na činnosti SDH Brušperk - podporu požárního sportu mužů, žen a mladých hasičů.

Finanční prostředky dotace byly využity k nákupu přívěsného vozíku, který je pravidelně využíván k převozu výzbroje na naše sportoviště pro nácvik požárního útoku a také na soutěže v požárním sportu mužů, žen i mladých hasičů. Tým mužů obsadil v roce 2019 v soutěžích Beskydské ligy 1.místo, ženy obsadily v Beskydské lize 3.místo a mladí hasiči obsadili v Moravskoslezské lize tato umístění: mladší žáci 13.místo a starší žáci 12.místo.

Realizace projektu " Požární sport SDH Brušperk - vozík pro převoz výzbroje"

Vytvořte si webové stránky zdarma!